Проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 22 липня, під головуванням першого заступника  міського голови Геннадія Дроботі проведено засідання Міської комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто шість питань, з них два – стосовно житла, а саме: про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, в якій зареєстрована та проживає малолітня дитина, а також про надання дозволу діяти від імені та в інтересах малолітніх дітей, а саме на укладання договорів прийняття в дар по 1/2 частині квартири.

Також в ході засідання комісії розглянуті питання:

- про визначення способу участі матері у вихованні та спілкуванні з малолітньою донькою;

- про надання статусу дитини-сироти;

- про призначення піклувальником над неповнолітньою дитиною;

- про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна після померлого.

Доповідала завідувач служби у справах дітей виконавчого комітету Гадяцької міської ради Оксана Панасенко, яка ознайомила присутніх членів комісії із матеріалами.

По завершенню засідання комісії було надано доручення службі у справах дітей підготувати проєкти рішень з розглянутих питань та подати їх на чергове засідання виконавчого комітету Гадяцької міської ради.