Привітання міського голови до Дня Української Державності!

Шановні жителі та гості Гадяцької міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Української Державності!

Свято датовано двадцять восьмим липня не випадково - у День Хрещення Київської Русі-України вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

На превеликий жаль, для українського народу становлення національної державності відбувалося досить складно й упродовж тривалого часу. Нащадки воїнів-русичів, козаків та січових стрільців не полишали боротьби за свободу та здобуття державності.

Наша держава і сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє. Сучасні Збройні сили України боронять рідну землю від російського агресора. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто рятуючись від війни змушений залишати свої домівки.

Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я,  щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях під мирним українським небом заради процвітання держави України.

З повагою міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО