Тримаючи руку на пульсі потреб захисників

Матеріальна допомога громадянам,призваним на військову службу по мобілізації,є ключовим завданням серед багатьох завдань, які Гадяцька міська рада щоденно вирішує.

З метою підтримки мобілізованих, прийнято рішення надати разову грошову допомогу мобілізованим громадянам та членам їх родин у розмірі 5 тисяч гривень. Надано таку грошову допомогу і 42 членам Добровольчого формування Гадяцької міської територіальної громади, котрі залучені до виконання бойового розпорядження територіальної оборони. На сьогодні  329 заявникам надано таку допомогу на  загальну суму 1 мільйон 645 тисяч гривень.

Також виділено 34 тисячі гривень 17 членам добровольчого формування громади, які не мають заробітку або інших, передбачених законодавством, доходів як джерела існування.

Фінансово підтримувати мешканців громади, тим паче в такий нелегкий час, незмінне завдання міської ради.