Привітання міського голови до Дня молоді

Цьогоріч вперше в історії України День молоді відзначатимемо 12 серпня. Раніше цей день ми святкували в останню неділю червня. Але 29 липня 2021 року, враховуючи ініціативи молодіжних рухів і організацій України щодо підтримки інтеграції української молоді до європейської спільноти, стара радянська традиція нарешті пішла в минуле. Указом Президента України № 333/2021 святкування Дня молоді перенесено на 12 серпня.

Шановна молодь Гадяцької громади!

Щиро вітаю вас із прекрасним святом - Днем молоді!

Молодість – це творчість і натхнення, енергія і запал, пізнання і самоствердження, любов і романтика. Це  час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Саме ви, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, майбутні науковці, захисники та захисниці України будете визначати шляхи подальшого розвитку країни.

Бажаю вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх ваших мрій та планів у мирній незалежній Україні.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі.

Міський голова  Володимир НЕСТЕРЕНКО