ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

12 серпня під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулося позачергове засідання двадцять п’ятої сесії міської ради восьмого скликання.

На порядку денному розглянуто пять питань, які попередньо опрацьовані на спільному засіданні постійних профільних комісій.

У ході роботи сесії депутати заслухали інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом Гадяцької міської ради в міжсесійний період.

Депутати внесли зміни до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки, Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської територіальної громади «Турбота» на 2022-2024 роки та Програми «Територіальна оборона» на 2022 рік.

Також затверджено внесення змін до бюджету громади на 2022 рік.