Продовжуємо надавати допомогу

Для нормального функціонування організму людини необхідне поживне харчування. Але в деяких випадках пацієнти не можуть харчуватися самостійно. Для таких пацієнтів лікарі рекомендують ентеральне харчування. Однак у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та військовим станом в Україні, найнезахищені верстви населення не в змозі придбати дороговартісне  харчування.

Завдяки співпраці Гадяцької міської ради з представниками швейцарської гуманітарної асоціації Інтемпо (об’єднання, створеного Наталією Васаллі для допомоги постраждалому від війни населенню України) та регіонального представництва благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Елізіум Україна» (генеральний директор Руслан Сінческул), ентеральне харчування зможуть отримати 22 важкохворі жителі нашої громади.

Безмежно вдячні за підтримку наших громадян!