До уваги власників земельних ділянок, розташованих на території Гадяцької міської територіальної громади!

Повідомляємо про обов’язковість сплати земельного податку. Так, відповідно до п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін.

Сплату земельного податку необхідно провести до 25.08.2022р.

За додатковою інформацією звертайтеся:

* мешканцям колишньої Сарівської сільської ради – до землевпорядника Наталії Іванівни Терещенко,

* мешканцям колишньої Харківецької сільської ради – до землевпорядника Галини Миколаївни Нагацької,

* мешканцям колишньої Біленченківської сільської ради – до землевпорядника Любові Миколаївни Яременко,

* мешканцям міста Гадяч – до завідувача сектору земельних ресурсів виконавчого комітету Гадяцької міської ради Ірини Володимирівни Даниленко (вул. Лесі Українки, 2, каб.12, тел. 3-12-60).

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.