Звернення міського голови до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні мешканці та гості Гадяцької громади!

З 2019 року щорічно 29 серпня в країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми вшановуємо усіх тих, хто першими став до бою заради мирного життя українців, хто пішов добровольцем на фронт, хто загинув заради нашого сьогодення. Ці люди залишили близьких і віддали найцінніше - власне життя, захищаючи право українців самостійно господарювати на своїй землі.

На превеликий жаль у боях з російським агресором і сьогодні гинуть оборонці нашої держави. Ціною власного життя вони доводять, що український народ – нескорений.

Цей день також нагадує нам ту високу ціну свободи, яку наш народ заплатив протягом віків. Ми схиляємо голову перед подвигом захисників усіх поколінь, хто боронив українську землю.

Слава Україні!  Вічна пам’ять Героям!

З повагою міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО