До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Гадяцької міської територіальної громади!

У період з 5 по 9 вересня буде проводитись видача гуманітарної допомоги від американського благодійного фонду «Help Heroes Of Ukraine» для вразливих категорій з числа ВПО у вигляді засобів особистої гігієни та пледів (для осіб І, І-А та ІІ груп інвалідності, для багатодітних родин – рюкзаки).

Видача продуктів харчування та медикаментів здійснюватиметься після 12 вересня.

Звертаємо увагу, що гуманітарна допомога є різновидом благодійництва та має спрямовуватись відповідно до обставин і об’єктивних потреб, тож якщо хтось має певні запити – просимо в індивідуальному порядку звертатися до відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради за адресою: м. Гадяч, вул. Драгоманова, 4 (з 8.00 до 17.00, обід з 12.00 до 13.00), тел.: (05354) 3-21-28.

Загалом від американського благодійного фонду «Help Heroes Of Ukraine» видано більше 700 наборів для ВПО на сім’ю.