Привітали ветеранів та вручили продуктові набори

Минають роки, але пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу… Традиційно в ці вересневі дні ми віддаємо шану і згадуємо тих, хто в роки Другої світової війни захищав країну, зокрема й наше місто.

Напередодні 79-ї річниці визволення Гадяча від нацистських загарбників міський голова Володимир Нестеренко разом з головою міської громадської організації ветеранів війни та праці Анатолієм Київським вручили подарунки та висловили слова вдячності учасникам бойових дій та особам, прирівняних до них, які мешкають на території нашої громади.

Незважаючи на свій поважний вік та проблеми зі здоров’ям, ветерани щиро раділи гостям, які до них завітали. І хоча очевидців подій майже 80-річної данини залишилось зовсім мало, але вони все ж повинні відчувати, що про них піклуються не тільки рідні.