ПОДЯКУВАЛИ ЖИВИМ ТА ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ

Щорічно у ці дні ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні, висловлюємо повагу борцям проти нацизму та віддаємо шану тим, хто наразі продовжує відстоювати та обороняти нашу країну.

Сьогодні, з нагоди 79-ї річниці визволення Гадяча від фашистських загарбників, за участю керівництва міської ради, представників колективів структурних підрозділів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету, першого відділу Миргородського РТЦК та СП відбувся меморіальний мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

По завершенні меморіального мітингу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-захисників Батьківщини.