З турботою про нових жителів громади

За сприяння начальника відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради Лесі Ільїної, до нашої громади надійшла гуманітарна допомога від Всеукраїнського благодійного фонду «Крона», спонсор – ТОВ «Кортева Агрісаєнс Україна».

Сьогодні розпочалась видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та проживають у Гадяцькій міській територіальній громаді.

У наборі – борошно, крупи, макаронні вироби, консерви, олія, чай тощо. Кожен пакунок розрахований на одне домоволодіння. Всього заплановано видати 450 продуктових наборів.

Тож, завдячуючи підтримці наших друзів-благодійників, нам вдається допомагати людям, які постраждали від війни та знайшли прихисток у нашій громаді.