Річниця підписання Гадяцького договору

Гадяцька угода стала першим кроком України на шляху до Євроінтеграції. Україна – це Європа. У Гадячі це зрозуміли ще в далекому 1658 році, коли гетьман Іван Виговський підписав угоду з Польщею та Литвою. Цей договір науковці називають «політичним шедевром».

Своєрідним нагадуванням про це стала визначна подія у житті нашої громади. 18 вересня 2015 року відкрито Пам'ятний знак у селі Червоний Кут.

Сьогодні, з нагоди 364-ої річниці з моменту підписання Гадяцького договору, представники міської ради на чолі з першим заступником міського голови Геннадієм Дроботею та керуючим справами виконавчого комітету Гадяцької міської ради Яною Москаленко спільно з представниками закладів культури та громадськістю поклали квіти до Пам’ятного знаку.