Вчасна оплата комунальних послуг необхідна для захисту економічної безпеки України

  • 283

Фото без опису

Комунальні підприємства Гадяцької міської територіальної громади звертаються до споживачів з проханням, при можливості, здійснювати ? своєчасну оплату за спожиті комунальні послуги, адже заборгованість споживачів напряму впливає на можливість функціонування комунального підприємства в частині надання якісних та життєво необхідних послуг.

?Адже, попри всю складність ситуації в державі, в оселі безперебійно подається вода, квартири опалюються, газ і електрика не зникають. Всі зарплати, пільги та субсидії виплачуються вчасно. Тому і підстав для затримки в оплаті комунальних послуг наразі немає. Накопичені борги все одно доведеться віддавати. Тому варто подбати про те, щоб не створювати заборгованість без причини.

?Працівники комунальних підприємств громади продовжують сумлінно виконувати свою роботу по забезпеченню комунальних послуг. Тисячі представників соціально вразливих категорій громадян потребують пільг, уся інфраструктура нашого міста залежить від своєчасної оплати послуг. Тож давайте разом рятувати свою країну в тилу.

?Також звертаємо вашу увагу на те, що сплачувати комунальні послуги можна не виходячи із дому. Для прикладу, через особисті кабінети, мобільні додатки, платіжні системи «Ощад24, «Приват24»., ipay.ua, easypay.

Інші новини

Всі новини