Гадячани отримують компенсацію за прихисток переселенців

  • 283

Працівниками відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Гадяцької міської ради активно проводиться робота зі збору документів для виплати компенсації витрат власникам житла, які безкоштовно розміщують у своїх житлових приміщеннях осіб із регіонів, де ведуться бойові дії, або перебували в тимчасовій окупації.

Зокрема, у серпні для отримання компенсації до відділу звернулися 211 власників житла.

Інформуємо мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб, що згідно з Постановою від 19 березня 2022 року №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану», особа, яка розмістила внутрішньо переміщених осіб, має подати інформацію про себе та кожну з розміщених осіб із пред’явленням підтверджуючих документів. А у випадку будь-яких змін (припинення розміщення або зміна кількості проживаючих з числа ВПО) необхідно також подати повідомлення про зміну переліку осіб, розміщених у цьому ж приміщенні.

Детальніше з порядком виплати компенсації витрат можна ознайомитись за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/333-2022-%D0%BF#Text.