У Гадяцькій громаді збирають старі фото та весільне вбрання

Із 1 жовтня Гадяцький історико-краєзнавчий музей відновить (з дотриманням заходів безпеки та обмежень воєнного часу ??) свою роботу. Наразі в закладі працюють над формуванням експозицій до майбутньої виставки, яка буде присвячена сезону весіль.

Виставка має розповісти про те, як відбувались весілля на Гадяччині від початку ХХ століття і до середини 1900-х років, ознайомить зі старовинними весільними обрядами, весільною атрибутикою, вбранням наречених.

Працівники музею запрошують всіх охочих долучитись до створення експозицій: «Якщо у вас залишилися бабусині чи мамині сукні, світлини чи будь-яка інша весільна традиційна атрибутика, будемо дуже вдячні вам, якщо поділитеся нею на період виставки», – йдеться в оголошенні.

Експонати можна приносити до музею у будь-який день з 8.00 до 17-ї години; субота-неділя з 9.00 - 15.00. Телефон для довідок: (05354) 3-10-01.