Як підготуватися до опалювального сезону: поради від Мінрегіону

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

Розроблені інформаційно-графічні матеріали спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.