До уваги внутрішньо переміщених осіб

Внутрішньо переміщені особи, які проживають у Гадяцькій міській територіальній громаді, мають право 3??0?? вересня 2022 року зареєструватися у благодійному фонді "Карітас Полтава" на отримання коштів у сумі 16 200 грн. на сім’ю для оплати комунальних послуг на опалювальний період 2022/2023 рр. за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки,3 із 9:30 год. до 16:00 год.

Документи:

?Паспорт (оригінал)

? Ідентифікаційний код

? Довідка ВПО

?Номер банківського рахунку IBAN

?Платіжка або квитанція про оплату комунальних послуг за адресою в довідці ВПО

? документи вразливості (пенсійне посвідчення, довідки про інвалідність, свідоцтва про народження дітей та ін.)

?? Внутрішньо переміщені особи, які проживають у колективних центрах (гуртожитках, дитсадках, школах або інших місцях колективного поселення) та не оплачують за комунальні послуги, не можуть реєструватися на отримання коштів 16 200 грн. на оплату комунальних послуг.

P.S. Прохання - дотримуватись маскового режиму ??