День пам’яті жертв Бабиного Яру: подія, яку потрібно пам’ятати

Бабин Яр – одна з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу. Це місце пам'яті, яке стало відомим на весь світ символом нацистських злочинів проти цивільного населення під час Другої світової війни, символом Голокосту.

Продовжуючи традицію вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, сьогодні, у 81-ші роковини тих страшних подій, керівництво міської ради, представники колективів структурних підрозділів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету поклали квіти до меморіального знаку загиблим у Гончарному Яру.

Пам'ять народу про жахливу трагедію є свідченням того, що подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків – вони завжди живі, так само, як живий біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі.