За вiдданiсть бiблiотечнiй справi

Фото без описуНезважаючи на тривоги та виклики часу, бібліотеки залишаються символом культури суспільства та взірцем духовності, а їх працівники продовжують відкривати читачам красу і силу слова. До того ж, бібліотеки сьогодні не тільки обслуговують користувачів, забезпечують жителів і гостей громади достовірною інформацією. З перших днів повномасштабної війни вони перетворилися на своєрідні волонтерські центри допомоги як внутрішньо переміщеним особам, так і нашим захисникам.

З огляду на тривожний воєнний стан, своє професійне свято працівники бібліотечних закладів громади відзначили у вузькому колі. Чудовим доповненням до привітань з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек стало вручення заохочувальної відзнаки міської ради та виконавчого комітету міста Гадяча провідному бібліотекарю КЗ "Гадяцька публічна бібліотека імені Лесі Українки" Лесі Шкрьобі.