Музика для перемоги

Фото без описуНедільного ранку на міському центральному ринку, за підтримки Гадяцької міської ради, відбувся благодійний концерт за участю вокального гурту «Тоніка» комунального закладу «Гадяцький будинок культури», під час якого всі охочі мали змогу долучитись до збору коштів на підтримку ЗСУ.

Благодійній ініціативі сприяла і сонячна погода, тож бажаючих послухати музику просто неба, а разом з тим і внести свій вклад у нашу перемогу, виявилося чимало.

Завдяки небайдужим жителям та гостям громади, вдалося зібрати 13 тисяч гривень. Усі кошти спрямують на потреби наших захисників, які обороняють Україну від окупантів.

Благодійний концерт вкотре довів небайдужість пересічних громадян до потреб української армії в період війни та їхню готовність допомагати матеріально.

Адже кожен розуміє: наша сила – в нашій єдності, незламності, вірі в перемогу та прагненні бути корисними своїй армії і державі.