НАШІ ЗАХИСНИКИ І ЗАХИСНИЦІ РОБЛЯТЬ ЦЮ ОСІНЬ ЖОВТО-БЛАКИТНОЮ

Сонячний осінній день 14 жовтня 2022 року.

233 день нашої незламності, сили та мужності, віри в Перемогу. Сьогодні, як ніколи гостро ми відчуваємо, що саме завдяки українським захисникам і захисницям, які боронять рідну землю від російського агресора і повертають  спокій та віру у краще мирне майбутнє, ми маємо можливість жити  у своїй країні.

Вранці, з нагоди Дня захисників і захисниць України за участю військовослужбовців військових формувань та членів добровольчого формування територіальної оборони, першого відділу Миргородського РТЦК та СП, відділення поліції № 1 Миргородського районного відділу поліції, керівництва міської ради, представників колективів структурних підрозділів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету відбувся меморіальний мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку Захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Захисникам, які забезпечують нам мирне життя вручено відзнаки. Загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Ми мусимо завжди пам’ятати і не забувати якою ціною нам дається свобода… Одного дня наше небо знову стане мирним...