РОБИМО СВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ

Наші захисники щоденно, щосекунди боронять Україну на передовій! Ми в тилу намагаємося робити все, що може підтримати їх під час захисту нашої держави.

Сьогодні, вкотре, біля центральному ринку міста відбулась благодійна мистецька акція «Заради Перемоги»  за участю вокального гурту «Тоніка» комунального закладу «Гадяцький будинок культури», під час якого всі охочі мали змогу долучитись до збору коштів на підтримку ЗСУ.

Благодійній ініціативі сприяла і сонячна погода, тож бажаючих послухати музику просто неба, а разом з тим і внести свій вклад у нашу спільну перемогу, виявилося чимало.

Завдяки небайдужим жителям та гостям громади, вдалося зібрати 8 тисяч 393 гривні. Усі кошти спрямують на потреби наших захисників, які обороняють Україну від окупантів.

Наша сила – в нашій єдності, незламності, вірі в перемогу та прагненні бути корисними своїй армії і державі.