Із засідання сесії міської ради

Сьогодні, 24 жовтня, о 10:00 під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулося повторне скликання двадцять восьмої чергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання. Засідання сесії довелося провести повторно в зв’язку з тим, що один із депутатів  під час засідання 21 жовтня покинув сесійну залу,  в зв’язку з чим  не було набрано достатньої кількості голосів для набуття чинності розглянутих рішень.

Традиційно засідання сесії розпочалось із Гімну України. Опісля міський голова Володимир Нестеренко оголосив хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Згідно з порядком денного повторно проголосовано всі 55 питань, які стосуються економіки, бюджету, освіти, комунального майна, землі та сфери житлово-комунального господарства громади.