Посмішка допомагає навіть у складні часи

Працівники закладів культури Гадяцької громади взяли участь в обласному конкурсі читців-гумористів. Учасники продемонстрували тонке відчуття гумору, чітку дикцію, виразність і емоційність виконання, за що отримали високу оцінку від журі.

Дипломом І ступеня нагороджено керівника театрально-концертної бригади «Іскра» комунального закладу «Гадяцький Будинок культури» Ірину Силенко, дипломом ІІ ступеня – завідуючу Оснягівським сільським клубом-філією комунального закладу «Біленченківський сільський будинок Фото без описукультури» Віру Демерлій.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо натхнення для подальшої діяльності з розвитку художнього читання та театрального мистецтва на благо розквіту нашої країни!