Допомагають долати життєві труднощі

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Вже понад вісім місяців, в умовах воєнного стану працівники професії, яка відрізняється особливим милосердям та повагою, сумлінно виконують свою роботу.

У переддень професійного свята перший заступник міського голови Геннадій Дроботя привітав представників соціальної сфери Гадяцької громади, подякував за терпіння та оперативність Фото без описуу вирішенні надскладних завдань, які поставила перед нами війна.

На знак вдячності за працю, надання допомоги як місцевим жителям, так і внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на території нашої громади, кращих працівників відзначено грамотами Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації.

Вітаємо всіх, хто обрав для себе нелегку, але надзвичайно важливу професію. Дякуємо за вашу доброту, щирість, за людяність та турботу.