До уваги агровиробників!

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облвійськадміністрації повідомляє.

У зв’язку з численними зверненнями підприємств (фермерських господарств) щодо пропозицій укласти договір з Міністерством аграрної політики та продовольства України на предмет фінансової підтримки (допомоги) суб’єктам господарювання на конкурсних засадах на безповоротній основі, інформуємо про наступне.

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облвійськадміністрації не здійснюється жодна робота з приводу заключення договорів між фермерськими господарствами та Міністерством аграрної політики та продовольства України на предмет фінансової підтримки (допомоги) суб’єктам господарювання на конкурсних засадах на безповоротній основі в сумі 26 309 000 гривень.

У зв’язку з вищевикладеним, з метою збереження активів та уникнення від дії шахраїв, доводимо до відома агровиробників дану інформацію та при виникненні сумнівних ситуацій звертатися безпосередньо до Департамент агропромислового розвитку Полтавської облвійськадміністрації для з’ясування питання.