«Засвітися» на дорозі: маленькі пішоходи отримали світловідбивачі

  • 188

В осінньо-зимовий період, коли світловий день зменшується й швидко темніє, пішоходи частіше наражаються на небезпеку. А в умовах відключення електроенергії, коли вулиці майже не освітлюються й часто не працюють світлофори, звична дорога з навчання чи роботи додому стає справжньою смугою перешкод. Попри всю обережність, водіям часто важко побачити людину, яка йде узбіччям, чи вчасно помітити постать в темному одязі, яка переходить дорогу.

 Тому дуже важливо не лише максимально дотримуватися правил дорожнього руху, а й використовувати світловідбивні елементи. Це можуть бути наліпки чи нашивки на одяг, брелоки, стрічки, браслети, жилети тощо.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху, сервісні центри МВС в Полтавській області допомогли дітям «засвітитися» на дорозі та стати помітнішими для водіїв. Маленькі відвідувачі сервісних центрів МВС отримували світловідбивачі: браслети та наліпки.  Використання таких елементів дозволяє водію побачити пішохода з відстані 130-150 метрів при ближньому світлі фар та з відстані 300-400 метрів при дальньому світлі.

Не нехтуйте безпекою – використовуйте світловідбивачі!