Вшанували пам'ять загиблих за Україну

6 грудня вся наша країна відзначає свято незламності, мужності та сталевого духу – День Збройних сил.

Те, як воїни української армії відбивають російську навалу, назавжди увійде в історію. Українськими військовими пишається вся країна, ними захоплюється увесь світ.

Сьогодні вітали наших захисників – людей, які обрали шлях, нелегкий фізично і морально, але гордий, славний та шанований. Завдяки їм, ми маємо можливість жити у вільній країні.

Однак, це професійне свято не тільки для живих, а й шанування тих, хто віддав своє життя у боротьбі з агресором за правду, справедливість, свободу і незалежність нашої країни. Тож на знак шани та поваги керівництво Гадяцької міської ради разом із представниками першого відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки поклали квіти до пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх оборонців.