Вшанували Героїв, які приборкали ядерну стихію Чорнобиля

У цей грудневий день ми традиційно вшановуємо подвиг Героїв Чорнобиля, які врятували світ від ядерного лиха та згадуємо земляків-ліквідаторів, чиї імена навічно вписані золотими літерами в літопис трагічних подій 36-ої давнини.

У час, коли Україна чинить спротив російському вторгненню, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої ваги. Україна, як ніхто, знає ціну радіаційної безпеки і зробить усе можливе, аби подібного більше не повторилося.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в Гадячі, біля пам’ятного знаку «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля», відбувся мітинг-реквієм. Покладанням квітів та хвилиною мовчання представники структурних підрозділів Гадяцької міської ради та виконавчого комітету, учасники ліквідації наслідків аварії вшанували тих, хто став щитом на шляху атомної загрози.

За мужність, самовідданість і героїм у зоні радіаційного лиха ліквідаторам вручено грамоти та подяку.

Низький уклін Героям Чорнобиля. Вічна і світла пам'ять жертвам Чорнобильської трагедії...