Чергове засідання виконкому

Підходить до завершення 2022-й рік: підводимо його підсумки, готуємось до наступного.

Сьогодні, 15 грудня, під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулося засідання виконавчого комітету Гадяцької міської ради. На порядок денний було винесено 23 питання щодо забезпечення життєдіяльності громади.

У ході засідання члени виконкому розглянули та погодили низку важливих рішень. Зокрема, затвердили рішення про схвалення проєкту бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2023 рік та затвердження проєкту Програми соціально-економічного розвитку Гадяцької міської територіальної громади на 2023 рік.

Також затвердили питання, що стосуються організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, проведення суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану, надання грошової допомоги мобілізованим та членам їх родин у розмірі 5 тисяч гривень (15 особам) тощо.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.