Проєкт порядку денного другого пленарного засідання тридцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 22.12.2022

Проєкт

Порядок денний другого пленарного засідання тридцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 22.12.2022

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.
  2. Про затвердження актів про передачу матеріального резерву та актів про безкоштовну передачу матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі виконавчого комітету Гадяцької міської ради.
  3. Про внесення змін до Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
  4. Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Гадяцької міської територіальної громади на  2021-2022 роки.
  5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  6. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту пільгових категорій громадян на 2022 рік.
  7. Про внесення змін до Програми компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану до Гадяцької міської територіальної громади, на 2022 рік.
  8. Про внесення змін Програми розвитку і підтримки «Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради на 2022-2024 роки.
  9. Про внесення змін до бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2022 рік.
  10. Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Гадяцькій міській територіальній громаді.
  11. Про затвердження плану роботи Гадяцької міської ради на 2023 рік.
  12. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2023 рік.
  13. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2023 рік.
  14. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису комунального підприємства теплового господарства «Гадячтеплоенерго» на 2023 рік.
  15. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису міського комунального підприємства «Комунсервіс» на 2023 рік.
  16. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису комунального підприємства «Добробут» на 2023 рік.
  17. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису комунального підприємства «Сарське» на 2023 рік.
  18. Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису комунального підприємства «Гадяч-агро» на 2023 рік.
  19. Про умови оплати праці Гадяцького міського голови на 2023 рік.
  20. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  21. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Гадяцької міської територіальної громади на 2023 рік.
  22. Про бюджет Гадяцької міської територіальної громади на 2023 рік.
  23. Про визнання таким, що втратило чинність рішення п’ятої сесії Гадяцької міської ради п’ятого скликання від 24 жовтня 2006 року «Про внесення змін до Правил благоустрою та утримання території міста Гадяча».
  24. Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу Виконавчого комітету Гадяцької міської ради на баланс Комунального підприємства «Сарське» Гадяцької міської ради.
  25. Про поновлення договору оренди землі ТДВ «Гадяцький елеватор».
  26. Про поновлення договору оренди землі ТДВ «Гадяцький елеватор».
  27. Різне.