Гадячанки серед переможниць обласного конкурсу «Здорове життя – успіх буття»

За ініціативи комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» проведено обласний конкурс для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття», який цьогоріч відбувся у форматі онлайн.

Загалом на конкурс було подано 203 проєкти. Серед представників 28 громад, які брали участь у конкурсі, були й гадячанки – учениця 8 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Валерія Зигун та учениця 7 класу цього ж навчального закладу Дар’я Черкашина.

Дівчата презентували власні проєкти у номінації «Візуалізація біологічних об’єктів та явищ», за що отримали І та ІІ місця відповідно.
Вітаємо Валерію та Дар’ю з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів. Дякуємо за допомогу та цінні поради вчителю біології Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Людмилі Кравченко.