Один з кроків у забезпеченні доступності

Фото без описуСьогодні світова спільнота відзначає Всесвітній день азбуки Брайля. Цей день є нагадуванням, що серед нас живуть люди, які потребують особливої турботи, уваги та підтримки.

З-поміж жителів нашої громади є люди з порушенням зору. Щоб створити для них доступне середовище, де їм буде комфортно пересуватися та знаходитися, в місті поступово з’являються найважливіші елементи інфраструктури для людей з порушеннями зору – тактильна плитка. Фото без описуДане покриття (його ще називають блоки Брайля - на честь винахідника рельєфно-крапкового шрифту для незрячих) попереджає про східці, переходи, може слугувати маршрутом. Таким чином, люди з порушеннями зору можуть рухатися містом з більшою Фото без описувпевненістю.

Тактильну плитку вимощено на тротуарах та пішохідних переходах, зокрема, по вулицях Шевченка, Полтавській, площі Соборній, Миру тощо.

Робота щодо забезпечення доступності проводиться постійно, адже в громаді комфортно жити має бути всім.