Вітаємо переможницю ІІІ обласного конкурсу екологічної інфографіки для учнів 5–11 класів «Збережемо біорізноманіття рідного краю» імені Олени Байрак

  • 167

Фото без опису

ІІІ обласний конкурс екологічної інфографіки для учнів 5–11 класів «Збережемо біорізноманіття рідного краю» імені Олени Байрак проведено у 2022 році у заочному форматі. Він має на меті залучення учнів для поглибленого вивчення природничих дисциплін, формування науково-дослідницького еколого-біологічного світогляду, створення умов для самореалізації юних науковців Полтавщини. Конкурс проводив комунальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді». На обласний конкурс було подано 28 дослідницьких проєктів, у ньому взяли участь команди з 8 територіальних громад Полтавщини (зокрема і Гадяцької), закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

За результатами оцінки конкурсних робіт визначено переможців. Приємно, що серед них є і наша представниця – учениця 9 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради ПІНЧУК АЛІНА, яка виборола ІІ місце.

Журі Конкурсу відзначило різноманітний тематичний аспект наукових проєктів, креативний підхід до виконання, високий рівень захисту переважної більшості конкурсних робіт, що свідчить про обізнаність учасників Конкурсу щодо сучасного стану галузі дослідження.

Бажаємо нашій переможниці подальших творчих успіхів, наполегливості в опановуванні знаннями і яскравих перемог!

Висловлюємо подяку вчительці біології Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Кравченко Людмилі Володимирівні за підготовку здобувачки освіти до Конкурсу.

 

Інформацію підготував директор  Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА