Вітаємо переможниць обласного конкурсу для учнів 1-11 класів «Кристали: структура, властивості»

16 грудня 2022 року на базі Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» у форматі онлайн проведено щорічний обласний конкурс «Кристали: структура, властивості».

Цей конкурс проводиться з метою залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації юних науковців Полтавщини.

Навіть у такий непростий час для нашої країни школярі знайшли можливість виростити кристали та представити свої роботи на цьому Конкурсі. Всього було подано 49 проєктів від команд закладів освіти з 15 територіальних громад Полтавщини.

Журі відзначило різноманітний тематичний аспект наукових проєктів, креативний підхід до виконання, високий рівень захисту переважної більшості конкурсних робіт, що свідчить про обізнаність учасників Конкурсу щодо сучасного стану галузі дослідження.

За результатами оцінки конкурсних робіт визначено переможців. Приємно, що серед них є і наші представниці:

учениця 7 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради, вихованка гуртка «Екологія» Миргородської філії Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» ЧЕРКАШИНА ДАР’Я, яка виборола ІІ місце;

учениця 5 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради ЧЕРКАШИНА КАТЕРИНА, яка виборола ІІІ місце.

Зичимо  наим переможницям подальших творчих успіхів, наполегливості в опановуванні знаннями і яскравих перемог!

Висловлюємо подяку керівниці гуртків Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради та Миргородської філії Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Кравченко Людмилі Володимирівні за підготовку здобувачок освіти до Конкурсу.

Інформацію підготував директор  Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА