Розпочинаємо день з корисної справи

Гадяцька міська рада продовжує турбуватись про вразливі верстви населення нашої громади. Одним із пріоритетів є підтримка внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, реалізовано ще один грантовий проєкт завдяки співпраці з міжнародним благодійним фондом «ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ», який надає екстрену допомогу громадам для покриття нагальних потреб українців, котрі постраждали від війни.

Так, у рамках проєкту ZMINA 2.0 за фінансової підтримки ЄС отримано дизельний генератор потужністю 6,5 кВт. Він застосовуватиметься як додаткове джерело живлення для забезпечення безперебійного електропостачання одного з місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб Гадяцької громади.

Дякуємо за небайдужість та допомогу нашим громадянам у такі складні часи.

______________________________

Невідкладна допомога для населення відбувається в рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю виконавчого комітету Гадяцької міської ради і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether