Міський голова Володимир Нестеренко взяв участь у зустрічі з Міністром охорони здоров’я

  • 290

Фото без опису

Придбання апарату МРТ та збереження статусу лікарні  – такі питання озвучено міським головою Володимиром Нестеренком під час зустрічі голів громад Полтавської області з Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком.

У ході зустрічі було обговорено найбільш критичні питання у сфері охорони здоров’я. Володимир Нестеренко наголосив на необхідності повноцінного доступу громадян до медичних послуг.

За останні роки в Гадяцькій центральній міській лікарні проведено осучаснення всіх структурних підрозділів, придбано сучасне діагностичне обладнання, суттєво зміцнено кадровий потенціал, що якісно вплинуло на ефективність надання медичної допомоги. А, отже, заклад готовий надавати медичну допомогу як кластерний.

А зважаючи на те, що Гадяцька лікарня є опорним закладом охорони здоров’я та надає медичну допомогу жителям колишніх Гадяцького, Лохвицького та Зіньківського районів, наявність магнітно-резонансного томографа вкрай важлива. Придбання такого апарату допоможе забезпечити безкоштовну ранню діагностику захворювань та оперативне лікування чималої кількості населення.

Володимир Нестеренко вдячний народному депутату Олексію Устенку за організацію зустрічі з Міністром охорони здоров’я та можливість особисто донести думку жителів Гадяцької громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису