Учнівські олімпіади та конкурс

28 січня 2023 року у Гадячі на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та біології і ІІІ (обласний) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В олімпіадах і конкурсі взяли участь 8 школярів нашої громади.

Цього року учнівські олімпіади і конкурс проведено у дистанційному форматі з дотриманням законодавства Фото без описуУкраїни в частині забезпечення заходів безпеки. У приміщеннях навчальних аудиторій, де проходили олімпіади і конкурс, було забезпечено передачу відео- і аудіо- сигналу.

Про підсумки олімпіад і конкурсу буде Фото без описуповідомлено на сайті Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського.

Учасникам інтелектуальних змагань бажаємо тільки успіхів та перемог!