Вітаємо переможця обласної олімпіади з біології!

28 січня 2023 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед здобувачів освіти 8-10 класів, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо учня 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Кирила НАТРУСНОГО, який отримав відмінний результат – виборовши ІІІ місце.

Щиро  вітаємо нашого представника з успішним виступом на обласній олімпіаді та зичимо нових перемог у підкоренні найвищих сходинок біологічного олімпу!

Дякуємо за роботу з підготовки переможця вчителю Суботі Ірині Миколаївні.

Інформацію підготував директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА