Вітаємо переможницю обласної олімпіади з правознавства!

28 січня 2023 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо ученицю 9 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Владиславу ВОЗНИЦЮ, яка отримала відмінний результат – виборовши ІІІ місце.

Дякуємо за роботу з підготовки переможниці вчителю Возниці Людмилі Іванівні.

Щиро вітаємо нашу представницю та її наставницю з успішним виступом на обласній олімпіаді. Бажаємо подальших перемог, невичерпної енергії, натхнення у здійсненні творчих задумів!

Інформацію підготував директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА