Гадяцьким ЦПРПП проведено практикум для педагогів ЗДО № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради

01 лютого 2023 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради у рамках проєкту «Психолог поруч» проведено практикум для педагогічних працівників закладу дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради «Психологічна підтримка педагога в умовах сьогодення».

Психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна Аколович ознайомила присутніх з практиками і техніками, які спрямовані на створення умов для Фото без описупсихологічного розвантаження педагогів та стабілізації емоційного стану («Як розібратися в собі», «Фрірайтинг», релаксаційна вправа Е.Джекобсона, вправи на відновлення дихання, «Причини реакцій в стресовій ситуації» тощо), презентувала  досвід роботи ізраїльських психологів з даного питання.

Учасниці заходу навчалися засобам психопрофілактики психічного здоров’я, розвитку самоусвідомлення, саморефлексії, самоаналізу як необхідних складових здоров’я педагога.

Інформацію підготувала психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ