Гадячани – учасники Всеукраїнського фестивалю «Розстріляна молодість»

  • 402

Фото без опису

Наша молодь росте і виховується в дусі патріотизму та відданості своєму народу. Кожна дитина прагне жити в мирній Україні, на рідній землі, шанує героїзм наших мужніх захисників.

З метою популяризації серед молоді військового подвигу українських  воїнів та з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, вихованці комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради взяли участь у І етапі Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».

Кожен учасник з особливим трепетом та натхненням працював над створенням своєї творчої роботи, головна тема якої  – єдність та незалежність, запекла боротьба за свободу українського народу.

За рішенням журі, в наступному етапі Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості будуть представляти роботи Станіслава Дудченка, вихованця гуртка «Ліплення» (керівник Каріна Тренбач), Тимофія Нонки, вихованця гуртка «Мереживо з дерева» (керівник Тетяна Шимка), Марії Стричинець, вихованки гуртка «М'яка іграшка» (керівник Надія Ілляшенко), Дарини Щербань, вихованки гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» (керівник Наталія Харагай).

Бажаємо юним талантам нашої громади перемоги в конкурсі!

Фото без опису

Фото без опису