Нагорода знайшла свого Героя. На жаль, посмертно…

Нашого земляка, захисника України Романа Васильовича Ляша нагороджено посмертно.

Міський голова Володимир Нестеренко та начальник першого відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Овчаренко вручили орден батькові загиблого воїна Василю Костянтиновичу, подякували за виховання прекрасного сина, який гідно та віддано захищав свою рідну Україну.

У 2014-2015 роках Роман Васильович брав участь у бойових діях в АТО/ООС. А з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну знову став на захист нашої держави. У бою за волю свого народу молодший сержант  Роман Ляш загинув 1 червня 2022 року в районі населеного пункту Миколаївка Донецької області.

Сміливість і стійкість нашого земляка була відзначена, на жаль посмертно. Президент України постановив указом нагородити Романа Васильовича Ляша орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Співчуваємо, пишаємося, пам‘ятаємо!