У Гадяцькому БДЮТі фантазували на космічну тему

  • 461

Фото без опису

Вихованці комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». І ось стали відомі результати.

Так, за рішенням журі, всі роботи вихованців комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради зайняли призові місця в різних техніках декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

І місце:

- Волошина Нона – за роботу в техніках акварель і графіка «Всесвіт. Плин часу через віки» (керівник: Харагай Наталія Вікторівна);

- Приходько Марина – за роботу в техніці аплікації з подрібнених ниток «Загадка Всесвіту» (керівник: Грома Олена Володимирівна)

ІІ місце:

- Панасенко Юлія – за роботу в техніці пластилінографії «Вивчення космосу» (керівник: Тренбач Каріна Ігорівна);

- Пігнастій Вероніка – за роботу в техніці аплікації з фетру «Загадковий світ космосу» (керівник: Тренбач Каріна Ігорівна);

- Назаренко Маргарита – за роботу в техніці графіки (пастель прийом «розтушування») «Зірко, зірко ти світи, недосяжна в небі ти» (керівник: Бездудна Наталія Вікторівна)

ІІІ місце:

- Косенко Іван – за роботу в техніках аплікації та квілінгу «Подорож по Всесвіту» (керівник: Горова Тетяна Миколаївна);

- Васильєва Марія – за роботу в техніці квілінгу «Намисто Всесвіту» (керівник: Іващенко Любов Іванівна);

- Казьмін Арсен – за роботу в техніці вишивки «Мрію стати космонавтом» (керівник: Ілляшенко Надія Іванівна).

Вихованці Гадяцького БДЮТу показали не лише високий рівень набутих знань у різних техніках мистецтва, а й вміння фантазувати, мислити, прагнути до життя в гармонії на нашій Землі та Всесвіті.

Вітаємо переможців та їх наставників! Так тримати!