Вітаємо переможниць обласного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

11 лютого 2023 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Обласний етап конкурсу цьогоріч проводився Департаментом освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації спільно з Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В.Остроградського у дистанційному форматі.

Нагадаємо, що метою Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Наші здобувачі освіти завжди активно долучаються до конкурсів, і цьогоріч вони також гідно представили наші громади серед закладів загальної середньої освіти області. Учні виявили високий рівень знань, уміння ґрунтовно і творчо висловлювати власну думку. За результатами перевірки конкурсних робіт висококваліфіковане журі вже визначило переможців. Приємно, що серед них є і наші представниці:

• учениця 6 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Поліна ДОВЖЕНКО  виборола ІІ місце;
  • учениця 11 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Анастасія УСТИМЕНКО виборола ІІ місце.

Дякуємо за роботу з підготовки переможниць вчителям Филь Тетяні Володимирівні та Шимці Ірині Петрівні.

Щиро вітаємо наших переможниць і їх наставниць! Бажаємо їм натхнення, невичерпної енергії та нових успіхів!

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА