Нагадуємо як встановити у мобільному телефоні додаток, що сповіщає про повітряну тривогу

Зайдіть у Google Play Market, якщо ви власник девайсу на Android або в AppStore, якщо використовуєте смартфон від Apple.

Знайдіть у пошуку додаток «Повітряна тривога» та встановіть його.

Обов’язково надайте доступ програмі на відправку вам усіх сповіщень.

Оберіть: Полтавська область  Миргородський район  Гадяцька міська територіальна громада.

Встановивши додаток, ви отримуватимете гучне сповіщення про повітряну тривогу навіть якщо смартфон у беззвучному режимі. Ви також можете налаштувати гучність сигналу та голос, який буде сповіщати про відбій (є варіант з жіночим та чоловічим голосами).

Додаток не вимагає реєстрації й не збирає ваші персональні дані. Він передає сповіщення про тривогу одразу після того, як оператор обласної військової адміністрації отримує сигнал про повітряну тривогу.

Ще один спосіб бути в курсі повітряних тривог, які виникають на території Полтавської області, – підписатися на телеграм-канал «ДСНС ПОЛТАВА СИРЕНА».

Бережіть себе!