Гадяцьким ЦПРПП проведено інструктивну нараду для шкільних бібліотекарів закладів освіти Гадяцької громади

16 лютого 2023 року консультантом комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Надією Мирошниченко проведено інструктивну нараду для шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади.

Для розгляду було винесено питання, які стосуються розподілу та обліку підручників і додаткової літератури для учнів закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади. Також учасниці заходу були ознайомлені із переліками підручників для 5 класу, що надруковано в 2022 році та нормативною документацією, що регулює питання участі ЗЗСО у конкурсному відборі підручників у 2023 році.

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА