Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, жителі Гадяцької громади вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які на фоні сучасних подій стали першими героями російсько-української війни початку ХХІ століття.

Цей подвиг слугує прикладом мужності та звитяги для теперішніх героїв-захисників, які на полі бою дають відсіч підступному ворогу, захищаючи право українського народу на свободу та незалежність.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні керівництво Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету, працівники відділу культури і туризму міської ради, студенти поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

Засвітили лампадки у знак пам’яті про Небесну Сотню та схилили голови у скорботі під час хвилини мовчання.