У Харківцях проведено благодійний творчий звіт

На одному подиху відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців народної творчості Харківецького сільського клубу-філії Комунального закладу «Сарський Будинок культури» Гадяцької міської ради.

Концертну програму під назвою «В єдності наша сила» присвятили 365-річниці укладенню Гадяцького договору та 80-річчю від дня народження Героя України, народної артистки України, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка, повного кавалера ордена Княгині Ольги – Раїси Кириченко.

Протягом години своє пісенне мистецтво дарували Наталія Харагай, Віктор Жартовський, Надія Ільченко, Наталія Колінько, Альона та Наталія Жартовські, Петро Ярмак, Олександр та Станіслав Пешенки, Вікторія Романовська, аматорський вокальний ансамбль «Водограй».

За активну участь в обласному огляді-конкурсі родинних та сімейних ансамблів «Роде наш красний» вокальний ансамбль родини Жартовських нагороджено грамотою Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації. Нагороду вручила начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради Лариса Труш.

У рамках звітного концерту у фойє сільського клубу-філії було організовано виставку робіт місцевих майстринь ярмарку смаколиків від харківецьких господинь.

Загалом захід мав благодійну мету – зібрати кошти на потреби Збройних сил України. Завдяки небайдужим жителям, вдалося зібрати 19 тисяч гривень!

Разом наближаємо нашу Перемогу!